GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Servisdelar 10335320
nr 1033 5320
Servisdelar
Gefle, Vinranka, ca 30 del
Kondition: nagg, krackeleringar, missfärgningar
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 25 april 2016
kl 20:02:29
500 kr
600 kr
Gefle Porslinsfabrik AB